ارزیابی و برابرسازی مدارک

ارزیابی و برابرسازی مدارک

افرادی که در رشته هایی تحصیل کرده اند که معمولا در آلمان جزء رشته های دانشگاهی نیستند و برای آنها دوره های دو الی سه ساله شغلی و به آلمانی Ausbildung وجود دارد، میتوانند مدارک دانشگاهی و سوابق شغلی خود را در اداره های مربوطه در آلمان ارزیابی و برابر سازی کنند. از این طریق یک گواهی سنجش میزان تحصیلات با شغل مورد نظر و مورد نیاز در آلمان صادر میشود که توسط این گواهی متقاضی میتواند در سفارت آلمان در ایران تقاضای ویزای بلند مدت اقامت بمنظور تکمیل برابرسازی مدارک و دوره آموزشی و شغلی در آلمان نماید. شرایط دقیق این قانون اقامت را لطفا در لینک سفارت آلمان نیز ملاحظه فرمایید. موسسه ما در باره اقامت از این طریق که بیشتر هموطنان ما در ایران با آن آشنایی ندارند و استفاده نمیکنند مشاوره کامل و دقیق میدهد و در صورت واجد شرایط بودن افراد ارزیابی و برابرسازی مدارک متقاضی با مدارک شغلی آلمان در اداره های مربوطه در آلمان را انجام میدهد.

توجه:  باطلاع متقاضیان محترم میرسانیم که اغلب اطلاعات مهاجرتی درسایتهای اینترنتی شرکتهای مهاجرتی داخل و خارج ایران اشتباه یا ناقص میباشند.  موسسه ما با استناد به اطلاعات موثق اداره مهاجرت آلمان و مراکز دولتی و وکلای مجرب آلمانی اطلاعات بروز و صحیح قوانین اقامتی و مهاجرتی در اختیار ایرانیان قرار میدهد. هدف ما اطلاع رسانی و مشاوره صحیح و کمک به استعدادهای ایرانی جهت یافتن راه صحیح مهاجرت به آلمان با پیشرفت تحصیلی و شغلی سریع، استفاده از زمان و فرصتهای استثنایی ودرعین حال ریسک و خطر کم و بدون اتلاف وقت میباشد.( منابع ازاداره فدرال مهاجرت در آلمان)  http://www.bamf.de/EN/Startseite/startseite-node.html

خدمات ما در زمینه اشتغال در آلمان

– مصاحبه حرفه ای بمنظور تشخیص و سنجش پروفایل و شرایط متقاضی

– تجزیه و تحلیل و تنظیم پروفایل و رزومه متقاضی

– اطلاعات راجع به کلیه مدارک دانشگاهی و سوابق کاری و آموزشی لازم جهت ارزیابی برابری ارزش مدارک در آلمان

– ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک تحصیلی و تاییدیه های شغلی توسط مترجم رسمی دادگستری آلمان (پس از ارسال اصل مدارک به دفتر ما در آلمان)

– مشاوره وتنظیم دقیق و کارشاسانه در زمینه تدوین تاییدیه های لازم و برمبنی استاندارد آلمان از کارفرمایان ایران و انجام متن ترجمه فارسی تاییدیه ها به زبان آلمانی

– معرفی متقاضی به شرکتها و مراکز آموزشی معتبر آلمان و یافتن مرکز آموزشی متناسب با شغل متقاضی جهت دوره تکمیلی آموزشی و برابرسازی مدرک تحصیلی ایران با آلمان

– جهت کاریابی برای متقاضی کار در آلمان، شرکتهای معتبر و پارتنرهای تجاری که با شرکت ما قرارداد همکاری در زمینه تامین منابع انسانی و مدیریت پرسنل دارند در الویت قرارداده میشوند.

– درج آگهی تخصصی تقاضای کاربا ذکر پروفایل متقاضی در بزرگترین و معتبرترین پورتالهای کاریابی و استخدامی در آلمان، من جمله پورتال اداره کار دولت فدرال آلمان (تحت پوشش وزارت کار آلمان)

– آماده سازی متقاضی توسط مربیان و مشاورین ما پیش از مصاحبه با کارفرمایان آلمان

– مشاوره حقوقی راجع به قوانین اقامت وشرایط تمدید اقامت به اقامت دایم آلمان

– مشاوره میان فرهنگی (جهت آشنایی با فرهنگ کار و زندگی در آلمان) در مرحله اول اقامت در آلمان

– در مدت قرارداد به پرسشهای متقاضی توسط ایمیل و با هماهنگی قبلی از طریق تلفن یا اسکایپ پاسخ داده خواهد شد. متقاضی هر 4 هفته از وضعیت و نتیجه کار مطلع خواهد شد و از طریق تماس تلفنی و کتبی با شرکت مشاوره تجاری آریان در آلمان  گزارش کامل از روند کار دریافت خواهد کرد.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

خدمات شرکت ما توسط مشاورین و کارشنا سان مجرب و مسلط به زبانهای آلمانی، فارسی ، فرانسوی و انگلیسی ومتخصصین امور بین الملل به شما ارائه داده میشود و رضایت شما همواره برای ما حائز اهمییت میباشد.

آیا به دنبال راهکاری برای اقامت و یا تجارت در اروپا و آلمان هستید ؟